Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad 2017 m. gruodžio 11–17 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas pareiškimas, kad vyras, gim. 1987 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., smurtavo prieš tėvus, motiną, gim. 1962 m., ir tėvą, gim. 1948 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Užregistruotas vyro, gim. 1953 m., gyv. Širvintose, pranešimas, kad šių metų lapkričio 3 d. į įmonės sąskaitą pervedė pinigus už beržo–uosio briketus, tačiau prekių negavo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str.

Vilniaus aps. VPK Širvintų r. PK patruliai, patruliuodami Širvintų r. Jauniūnų sen. sustabdė automobilį, kurį vairavo vyras, gim. 1990 m., gyv. Ukmergėje. Jam teismo sprendimu uždrausta vairuoti transporto priemonę. Šių metų gruodžio 12 d., vyras vairuodamas automobilį, nevykdė jam teismo paskirtos baudžiamojo poveikio priemonės ir padarė baudžiamąjį nusižengimą, numatytą LR BK 243 str.

Užregistruotas moters, gim. 1946 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., pareiškimas, kad ji rado apvogtus savo namus. Įsibrauta pro langą. Padaryta žala 300 Eur.

Užregistruotas moters, gim. 1976 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., pareiškimas, kad namuose konflikto metu sūnus, gim. 1997 m., du kartus ranka sudavė į pilvą savo sesei, gim. 1999 m., po to nemažiau kaip tris kartus mobilaus ryšio pakrovikliuu sudavė jai į koją, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Mamai, ginant dukrą, sūnus vieną kartą koja spyrė į jos koją ir įkando į veidą, taip sukeldamas jai fizinį skausmą.

Užregistruotas moters, gim. 1988 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., pareiškimas, kad grįžusi namo pastebėjo, jog išdaužus namo langą buvo patekta į vidų. Pavogti juvelyriniai dirbiniai ir kiti daiktai. Žala 3 800 eurų.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad vyras, gim. 1947 m., gyv. Širvintose, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, vairuodamas automobilį „VW GOLF“ Širvintų r. Širvintų sen., atsitrenkė į namo tvorą.

Užregistruotas moters, gim. 1966 m., gyv. Širvintų r. Zibalų sen., pareiškimas, kad jos draugas, gimęs 1993 m., nusviedė ją ant grindų, užgriuvo ant krūtinės ir sudavė jai tris kartus į krūtinę. Taip sukėlė jai fizinį skausmą.

Užregistruotas vyro, gim. 1949 m., gyv. Širvintų r. Musninkų sen., pranešimas, kad po nakties pastebėjo, jog iš chuliganiškų paskatų yra išvartyta ir sulaužyta prie namo esanti tvora. Žala 325 eurų. Įtariamieji sulaikyti.

Užregistruotas, vyro, gim. 1999 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., pranešimas, kad patėvis, gim. 1982 m., po žodinio konflikto du kartus spyrė jam į veidą, taip sukeldamas jam fizinį skausmą.

Neblaivūs vairuotojai:

Vyras, gim. 1947 m., gyv. Širvintose, vairavo automobilį neblaivus Širvintų r. Širvintų sen.

Pėsčiųjų, dviratininkų, vadeliotojų KET pažeidimai – 1.

Vyras, gim. 1963 m., gyv. Širvintų sen., Širvintų r. neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Širvintų sen.

Vyras, gim. 1956 m., gyv. Alionių sen. Širvintų r., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Alionių sen.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

71 str. Narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimas be gydytojo paskyrimo – 5.

209 str. Akcizais apmokestinamų prekių įsigijimas (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką – 1.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 1.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 8.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 20.

424 str. Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 1.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 1.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 2.

481 str. Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas – 1.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose– 2.

488 str. Viešosios rimties trikdymas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 57.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*