Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad balandžio 13–18 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r. Jauniūnų sen. bute, vyras, gim. 1973 m., gyv. Vilniaus r., vieną kartą kumščiu trenkė į akį sugyventinei, gim. 1971 m., gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., ir sukėlė jai fizinį skausmą. Po to vieną kartą kumščiu į akį trenkė kaimynui, gim. 1971 m., gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., ir sukėlė jam fizinį skausmą.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad balandžio 14 d. Širvintų r. Musninkų sen. automobilio „MERCEDE-BENZ“ vairuotojas, gim. 1988 m., gyv. Panevėžyje, partrenkė staiga į kelio važiuojamąją dalį išbėgusį pėsčiąjį, gim. 2010 m., gyv. Širvintų r. Musninkų sen. Vaikas dėl daugybinių kūno sužalojimų išvežtas į Vilniaus Santaros klinikas.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad balandžio 15 d. namuose, esančiuose Širvintų r. Gelvonų sen., užgesinus degantį namą, jo viduje rastas sudegęs vyro, gim. 1952 m., lavonas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Užregistruotas moters, gim. 1994 m., gyv. Širvintų r. Alionių sen., pareiškimas, kad namuose po žodinio konflikto neblaivus brolis, gim. 1990 m., gyv. Širvintų r. Gelvonų sen., vieną kartą ranka trenkė jai į nosį ir sukėlė stiprų fizinį skausmą.

Užregistruotas moters, gim. 1937 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad atvykusi pas ją namo nepažįstama moteris, prisistatė socialine darbuotoja ir pavogė piniginę su 160 eurų ir asmens dokumentais. Žala 180 Eur.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r. Jauniūnų sen. vyras, gim. 1984 m., gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., neblaivus ir neturėdamas vairuotojo pažymėjimo, vairavo mopedą „JIEDA“, kai jo kraujyje buvo daugiau nei 1,50 promilės alkoholio (matuokliu nustatytas 2,58 promilių girtumas).

Užregistruotas Širvintų r. Širvintų sen. gyventojo pareiškimas, kad šių metų kovo 20 d. nuvykęs į jam priklausantį garažą, esantį Širvintų r. Širvintų sen., pastebėjo, kad buvo patekta į patalpas ir pavogti įvairūs daiktai bei sugadintas jame buvęs turtas.

Užregistruotas Širvintų r. Širvintų sen. gyventojos pareiškimas, kad jo sugyventinis prieš ją panaudojo fizinį smurtą.

Neblaivūs vairuotojai – 1.

Vyras, gim. 1984 m., gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., neblaivus ir neturėdamas vairuotojo pažymėjimo vairavo mopedą „JIETA“.

Pėsčiųjų, dviratininkų, vadeliotojų KET pažeidimai – 1.

Vyras, gim. 1977 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., balandžio 15 d. neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Širvintų sen.

Vyras, gyv. Širvintų r. Širvintų sen., neblaivus (1,12 prom.) vairavo dviratį Širvintų r. Širvintų sen.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 36.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 9.

420 str. Pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas – 1.

424 str. Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 1.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 2.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 3.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose – 2.

492 str. Lietuvos Respublikos tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatyme nustatytas tabako gaminių ar susijusių gaminių vartojimo ar jų turėjimo ribojimo pažeidimas – 2.

493 str. Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymas, specialiųjų tarnybų iškvietimas žinant, kad pagalba nereikalinga – 1.

506 str. Statutinių valstybės tarnautojų, karo policijos ar žvalgybos pareigūnų teisėtų nurodymų ar reikalavimų nevykdymas – 1.

508 str. Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 54.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*