Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad rugsėjo 14–20 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas moters, gim. 1972 m., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., pareiškimas, kad buvęs vyras, gim. 1965 m., vengia pagal teismo sprendimą išlaikyti savo vaikus ir nevykdo teismo nuosprendžio, kuriuo priteista neturtinė žala.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r., Kernavės sen., miške, rastas vyro, gim. 1972 m., gyv. Panevėžyje, lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r., Širvintų sen., vyras, gim. 1977 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., vairavo automobilį PEUGEOT neblaivus, kai jo kraujyje buvo daugiau nei 1,50 promilės alkoholio.

Užregistruotas moters, gim. 2000 m., gyv. Širvintų r., Musninkų sen., pareiškimas, kad šių metų rugsėjo 17 d., jai būnant kavinėje ,,MUZIKA’“, esančioje Širvintose, kartu su drauge, gim. 1998 m., gyv. Širvintų r., Musninkų sen., įvyko konfliktas su atvykusiu draugės draugu, gim. 1999 m., gyv. Širvintose, kuris konflikto metu jai sudavė delnu vieną kartą į dešinį skruostą, po to su alaus buteliu trenkė vieną kartą į kairės pusės galvos sritį, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų rugsėjo 19 d. apie 11.33 val. savo namuose, Širvintų r., Alionių sen., rastas pasikorusio, vyro, gim. 1956 m., gyv. Širvintų r., lavonas.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų rugsėjo 20 d. apie 8. 55 val. važiuojant pagrindiniu keliu, Vilniaus gatve, motorinio dviračio vairuotojui, gim. 1947 m., gyv. Širvintų r., nedavė kelio, šalutiniu keliu, P. Cvirkos gatve, važiuojantis vairuotojas, gim. 1957 m., gyv. Širvintų r., kuris vairavo automobilį OPEL ir su juo susidūrė. Įvykio metu nukentėjo motorinio dviračio vairuotojas, kuriam diagnozuotas kairės kojos blauzdikaulio lūžis.

Neblaivūs vairuotojai – 3.

 Vyras, gim. 1977 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., vairavo automobilį „PEUGEOT“ neblaivus Širvintų r., Širvintų sen.

Vyras, gim. 1949 m., gyv. Širvintų r., Gelvonų sen., neblaivus vairavo traktorių T16, Širvintų r., Gelvonų sen.

Vyras, gim. 2000 m., gyv. Širvintų r., Musninkų sen., vairavo automobilį būdamas neblaivus, Širvintų r., Musninkų sen.

Pėsčiųjų, dviratininkų ir vadeliotojų KET pažeidimai – 4.

 Vyras, gim. 1968 m., gyv. Širvintų r., Čiobiškio sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r., Čiobiškio sen.

Vyras, gim. 1949 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., vairavo dviratį būdamas neblaivus, Širvintų r., Širvintų sen.

Vyras, gim. 1959 m., Juodiškių k. vairavo dviratį būdamas neblaivus, kai nustatytas lengvas (0,79 prom.) girtumo laipsnis.

Vyras, gim. 1961 m., Liukonių k. vairavo dviratį būdamas neblaivus, kai nustatytas vidutinis (1,89 prom.) girtumo laipsnis.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

72 str. Vaiko teisių pažeidimas – 1.

76 str. Alkoholinių gėrimų nupirkimas ar kitoks perdavimas jaunesniems negu dvidešimt metų asmenims – 1.

324 str. Savavališkas prisijungimas prie energijos ar energijos išteklių tiekimo sistemų – 1.

346 str. Lietuvos Respublikos gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo ir kitų gyvūnų gerovės ir apsaugos, atskirų rūšių gyvūnų ženklinimo ir registravimo reikalavimus reglamentuojančių teisės aktų pažeidimas – 1.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 3.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 19.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 11.

422 str. Transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai – 3.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 4.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 4.

481 str. Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas – 3.

485 str. Alkoholinių gėrimų vartojimas ar turėjimas, kai tai daro jaunesni negu dvidešimt metų asmenys – 4.

489 str. Lietuvos Respublikos apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymo pažeidimas – 1.

 Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 53.

1 Comment on Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

  1. tiems mokytojams labai pravestu isiklausyti paties popieziaus pasakytus priesakus:saugokite savo tapatybe,tautiskuma, islaikykite savo identiteta.ir t.t.t O T.Venclovai gal verciau reiketu susirupinti ir atgailauti uz savo paties jaunystes klaidas..Bent jau nurodyti tikrasias isvykimo i Vakarus priezastis..

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*