Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės – policijos ambasadorės

„Širvio“ informacija

Vasara daugumai yra atostogų metas, tačiau ne Širvintų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnėms Gintai Čepienei ir Olesei Fedotovai. Joms vasara – įtemptas darbymetis. Žiūrėk, jos bendruomenės pareigūnų feisbuko paskyroje primena, kad privalu dėvėti kaukes, kokios yra eismo taisyklės, aplanko stovyklautojus, informuoja apie pavojus, tykančius stovyklaujant, apie sukčių įmantrybes, padėkas išdalina pagalbininkams.

Štai pareigūnės Ginta ir Olesė drauge su policijos bičiuliu Amsiu jau Širvintų sporto centro organizuojamoje vaikų vasaros stovykloje „Drauge su vasara“ pristato policininko profesiją, primena Kelių eismo taisykles dviratininkams ir pėstiesiems. Žinoma, dar ir atšvaitais apdovanoja, ir saugios vasaros palinki.

Kitas pareigūnių maršrutas – „Vikingų kaimas“, berniukų stovykla, kaip jos pačios rašo: „Tarsi berniukų mokykla po atviru dangumi“. Kartu su vaikais smagiai praleidžia laiką bei veda paskaitėlę „Pasimatuok policininko profesiją“. Papasakoja, kaip tampama policijos pareigūnu, pristato specialiąsias priemones, žaidžia viktoriną. Už viešnagę nepamiršta padėkoti stovyklos vadovams Mindaugui ir Andriui.

Žiūrėk, bendruomenės pareigūnės Ginta ir Olesė drauge su savo kolegomis kilnią misiją vykdo – nemokamai duoda kraujo. Feisbuko paskyroje jos rašo: „Liepos 31 dieną Širvintų rajono Šiaulių kaimo bendruomenė organizavo neatlygintiną kraujo donorystės akciją. Ačiū visiems, kas neliko abejingi ir prisijungė prie kilnios akcijos – kažkam dovanodami gyvybę.

Jau nebe pirmą kartą prie šios akcijos prisijungia Širvintų rajono policijos komisariato pareigūnai ir policijos bičiulis Amsis, kuris visiems suteikia daug teigiamų emocijų ir šypsenų. Akcijos metu gyventojams priminėme turto savisaugos būdus, paraginome netoleruoti smurto artimoje aplinkoje, padovanojome atšvaitų ir atkreipėme dėmesį, kad atšvaitas taip pat gali išgelbėti gyvybę.

Džiaugiamės draugyste su neatlygintinos kraujo donorystės šaunia komanda. AČIŪ donorų grupės vadovei Jūratei, Šiaulių kaimo bendruomenės pirmininkei Ievai, Širvintų rajono policijos komisariato jaunajai policijos rėmėjai Austėjai, policijos rėmėjai Gabrielei.“
Šie ir kiti jaunieji policijos rėmėjai, aktyviai talkinę bendruomenės pareigūnėms, buvo apdovanoti Širvintų rajono policijos komisariato viršininko padėkomis liepos 30 d. kavinėje „Terasa“.

„Ačiū už pagalbą, vykdant prevencines priemones, organizuojant renginius, teisinio švietimo paskaitų vedimą. Linkime sėkmės, studijuojant ir įgyjant profesiją. Jūs šaunuoliai!“ – rašoma Širvintų policijos komisariato bendruomenės pareigūnų feisbuko paskyroje.

Saugu, kai Širvintose su savo kolegomis dirba atsakingos Širvintų policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Ginta Čepienė ir Olesė Fedotova.

Nuotraukų šaltinis: Širvintų policijos komisariato bendruomenės pareigūnų paskyra

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*